Profesjonalne wsparcie dla osób i firm
Uważność - Obecność - Skuteczność

O mnie

Lubię pracę z ludźmi, potrafię słuchać, pomagam dostrzegać i rozwijać zasoby. 

Wierzę, że każda osoba ma wiele mocnych stron - kwestia czasu i chęci, by je dostrzec i zaangażować do wzmocnienia siebie. 

Skutecznie współpracuję z osobami zainteresowanymi rozwojem swojego potencjału. Z moich doświadczeń wynika, że każdy chce być coraz lepszy w tym co robi, by móc nazwać siebie wystarczająco dobrym. 

Wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie kilkunastu lat pracy w mediach, edukacji, współpracy z biznesem, samorządem lokalnym i organizacjami pozarządowymi chętnie przekazuję dalej.

Mam za sobą niemal trzydziestoletni letni staż pracy zawodowej na różnych stanowiska: dyrektor, kierownik oddziału, kierownik działu , trener, wykładowca, specjalista, dziennikarz. Pracowałam zarówno z ustabilizowanymi zespołami, jak i samodzielnie dobierałam i tworzyłam zespoły.

Przygotowałam i zrealizowałam autorskie projekty szkoleniowe, kulturalne i społeczne.Lubię anagażować się w sprawy społecznie ważne i potrzebne. 

Jestem absolwentką:
  • Uniwersytetu Gdańskiego - filologia polska, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku -
  • Akademii Trenera, Akademii Coachingu, 
  • Studiów Podyplomowych Public Relations i Marketingu Partnerskego, 
  • Politechnik Gdańskiej - Wydział Zarządzania i Ekonomii. Studium Treningu Kadry Kierowniczo-Menedżerskiej,
  • Agencji Rozwoju Gospodarczego - Marketingowe Zarządzanie Przedsiębiorstwem.

Jestem trenerem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szkoleń dedykowanych biznesowi – małe, średnie i duże przedsiębiorstwa – a także edukacji, administracji publicznej, organizacjom pozarządowym.

Jestem coachem z akredytacją Vocational Competence Certificate, pracuję w oparciu o metody i kodeks etyczny International Coach Federation.

Specjalizuję się w coachingu menedżerskim – Centrum Coachingu Menedżerskiego, z nastawieniem na wszechstronny rozwój, satysfakcjonujący dla lidera i pracodawcy. 

Jestem certyfikowanym coachem kryzysowym - wspieram osoby i organizacje w zmianach, które pomagają wyjść z kryzysu i rozwiązywać konflikty.

Jestem mediatorem z praktyką mediacji cywilnych. Realizuję mediacje na zlecenia przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych.